עורן דין תעבורה שי קורנבלו
עורך דין

שמואל שי קורנבלו

שי שמואל קורנבלו עורך דין בתחום התעבורה ודיני הנזיקין, בוגר תואר ראשון
במשפטים (LLB) וחבר בלשכת עורכי הדין.

חבר בפורום נזיקין, פורום פלילי ופורום ביטוח לאומי בלשכת עורכי הדין.

לזכותו הצלחות רבות בתחום משפט התעבורה, הופעה בבתי המשפט השונים וויצוג בתיקים רבים כגון תיקי מהירות, עבירות נהג חדש ועבירות קנס. כמו כן, עו"ד קורנבלו מתמחה בדיני נזיקין ובדגש על נזקי גוף.

עו"ד קורנבלו מאמין כי מקצועיות הולכת יד ביד עם השירות ללקוח ולכן משקיע זמן רב בהשתלמויות וסדנאות בתחום דיני התעבורה ודיני הנזיקין.

כאשר מדברים על דיני הנזיקין, ובפרט עולם נזקי הגוף, בדרך כלל מדובר באירוע מטלטל וטראומתי. 

כאשר לקוח מצלצל אליי, אני מאמין שלפני הכל, צריך להיות אנושי, אין צורך ישר "לגשת לעסקים" קודם כל צריך להרגיע את הלקוח ולהראות לו שיש מי שיעזור לו, יתמוך בו וכמובן ימצה עבורו את מיטב הזכויות המגיעות לו.

מבחינתי כל לקוח הוא עולם בפני עצמו וכל מקרה שונה לחלוטין ממקרה אחר, לכן יש לתת לכל לקוח את מלוא היחס ותשומת הלב לפרטים גדולים וקטנים בהליך כזה החיבור והתקשורת ביני לבין הלקוח חשובים ביותר בעיני. על מנת שהלקוח ירגיש שיש לו על מי לסמוך.

תיקים סגורים
0
פיצויים ללקוחותיי
0
קנסות שבוטלו
0
כתבו עליי
עורכי דין לתעבורה במודיעין

ביצעתם עבירת תנועה? קיבלתם דוחות? זקוקים לייצוג בבית דין לתעבורה? יש מי שיבוא לעזרתכם יד ביד. הכירו עורכי דין לתעבורה במודיעין שמתמחים בתחום וידאגו למיצוי זכויותיכם ולתוצאות טובות...
לקריאת הכתבה >

נפצעתם בתאונה חלילה? נפגעתם גופנית ברשלנות רפואית? חליתם במהלך עבודתכם? חשוב לדעת כי עורכי דין נזיקין במודיעין יכולים לעמוד לצדכם ולוודא שתקבלו את כל המגיע לכם עפ"י החוק...
לקריאת הכתבה >

נתקלתם בבעיה? אנחנו פה כדי לסייע לכם באופן מקצועי ויעיל תוכלו גם ליצור איתנו קשר

לשיחת הכוונה וייעוץ ללא עלות השאירו פרטים
דילוג לתוכן